REKLAMNÁ AGENTÚRA 
WEB STRÁNKY 
REKLAMA

MeidaCare je full servisová reklamná agentúra, ktorá vznikla v roku 2011. Tvorí ju kolektív kreatívnych ľudí, ktorí pracovali v reklamných agentúrach. Sme radi, že sa nám podarilo zostaviť tím ľudí, ktorým sa hobby stalo prácou a o to viac času trávime spoločne v práci. 

 

Pri zrode agentúry sme vedeli, že reklama nie je šprint, ale beh na dlhé trate aj preto sme zvolili názov MediaCare, ktorá vyjadruje našu základnú filozofiu - starostlivosť. Klienta považuejme za partnera a nie, ako zákazníka. Vytvorením vašich predstáv do digitálnej alebo inej formy sa naša práca nekončí. Snažíme sa o to, aby sme boli nezávislý konzultanti v oblasti reklamy a tak ponúkli našim „partnerom“ profesionálny pohľad na vec.

 V tomto roku sme o krok bližšie k vám.  Pripravili sme e-shop pre našich klientov, aby sme zjednodušili a urýchlili proces výroby printovej a exteriérovej reklamy a tak zvyšovali kvalitu našich služieb.

Na začiatku sme pracovali na tom aby sme dosiahli požadovanú kvalitu. Teraz nám už ide o čas. Spokojnosť našich klientov je zákklad.  

V prípade akých koľvek otázok nás neváhajte kontaktovat.


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM