Niekoľko dôvodou prečo si vybrať e-shop od nás.

Užívateľsky priateľské prostredie

Systém je vytvorený a optimalizovaný pre čo najrýchlejšie vybavenie objednávok (nič už nemusíte vypisovať ručne). Zákazníkom nemusíte posielať ponuky, informačné emaily, robí to za Vás e-shop.

 

 

 

Prístup do manažmentu úprav                          

Každý zákazník, ktorý si nechá u nás vytvoriť e-shop, alebo web stránku, automaticky získava prístup do manažmentu, kde si môže zadávať požiadavky na úpravy a sledovať čas strávený ich vykonávaním. Zákazník získava prístup do adminu kde si vie  meniť všetky nastavenia.

 

 

Technická podpora                              

 Našim klientom poskytujeme technickú podporu aj na diaľku. Úpravy Vám vieme urobiť na diaľku. Po pripojení Vám to vieme ukázať u Vás na monitore. Šetríme čas obom stranám.

 

 

Kvalitný hosting na serveri len pre našich klientov  

E-shopy sa nachádzajú na serveri Media Help  umiestnenom v renomovanom datacentre. Je pod 24 hodinovým dohľadom a bežia na ňom iba projekty našich klientov.

 

 

 

Bezproblémový nákup cez mobil alebo tablet          

Systém e-shopu je optimalizovaný tak, aby sa správne zobrazoval na tabletoch aj mobilných telefónoch.

 

Výborná funkcionalita a marketing – systém Media Help 

Spolupracujeme so spoločnosťou  Media Help s.r.o., ktorá sa špecializuje na tvorbu e-shopov už 8 rokov. Počas tohto obdobia vytvorili už dva systémy nabité funkciami. Dostanete tak všetko, čo budete pre svoje podnikanie potrebovať.

 

 

Najlepší systém už v základnej verzii. Responzivita                       

Dbáme na kvalitu a preto už v základe Vám dáme najnovšiu verziu nášho systému. Jednotlivé verzie sa líšia množstvom poskytovaných služieb. Ich zoznam nájdete v cenníku.

 

Demo e-shop zadarmo

 

 

Po vyžiadaní Vám sprístupníme demo verziu e-shopu, ktorú si môžete naplniť údajmi. Ak sa pre nás rozhodnete, spoločne ju prispôsobíme tak, aby vyhovovala Vašim predstavám.

 

Možnosť nechať zmenu dizajnu na nás                          

V základnej verzii máte možnosť výberu spomedzi 350 pozadí a farebných schém. Hlavičku Vám vytvoríme, úplne zadarmo. Pri vyššej verzii Vám vytvoríme návrh dizajnu.

 

                             

 

Konfigurovateľné XML exporty     

V e-shope máte pripravené XML exporty pre všetky slovenské porovnávače cien. Ich nastavenie viete jednoducho upravovať cez administráciu stránky.

 

 

Platba všetkými kreditnými kartami                           

E-shop ponúka prepojenia so všetkými slovenskými bankami a službami ako Paypal či TrustPay, pomocou ktorých môžu Vaši z8kazníci platiť za tovar akoukoľvek kreditnou kartou.

 


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM