Dobrý e-shop je kľúčom k úspechu.

Venujte prosím pozornosť tomuto článku. Má vysokú informačnú hodotu o marketingových možnostiach e-shopov.

Podstatným faktorom pre Váš úspech je umiestnenie e-shopu vo vyhľadávačoch. Máte krásny e-shop plný funkcií, ale pokiaľ nie je na popredných priečkach vo vyhľadávačoch neuspejete. Internetový obchod od nás obsahuje profesionálny SEO modul, ktorý umožňuje priradiť seo nadpis, kľúčové slová a popis každému produktu osobitne. Takto môžeme Váš e-shop optimalizovať na desiatky slov podľa ktorých chcete, aby Vás vyhľadávač našiel. 

dobrý e-shop

Optimalizáciu si môžete urobiť samy po SEO školení, ktoré od nás dostanete od nás, alebo od našich partnerov s MediaHelp. Môžete sa rozhodnúť, že optimalizáciu necháte na nás. V prípade, že optimalizáciu zveríte nám, počas pol roka sa pracuje len na vybudovaní spätných odkazov pre Váš e-shop. Ak máte e-shop vo vysoko konkurenčnom prostredí neočakávajte, že budete okamžite na popredných miestach vo vyhľadávačoch. Na popredné miesta sa musíte prepracovať.  Prispôsobujeme texty na e-shope, optimalizujeme e-shop tak, aby sa Vám podarilo dosiahnuť stanovené pozície. Po dosiahnutí požadovaných pozícií sa Vám budeme starať o to, aby ste ich už nestratili. 

  

Práca so zákazníkmi

Získanie zákazníka Vás často krát stojí peniaze na reklamu a váš čas. Ak ste ho získali je pre Vás veľmi dôležité, aby sa jeho nákup u Vás opakoval. Dôloežité je so zákazníkmi pracovať tak, aby sa stal pravidelným nakupujúcim. Na internete v oblasti predaja je mnoho zásad rovnakých ako pri nakupovaní v kamenných obchodoch. Aj tu ľudia nakupujú radšej už v overených obchodoch v prehľadných, kde sa dobre orientujú a pod. 

 

 

Zľavy a darčeky k tovarom

Jedna z vecí ako stále ľudí nalákať na kúpu nie príliš potrebnej veci sú ešte stále zľavy. Je to jeden z psychologických faktorov, ktoré na ľudí zaberajú. Každý človek sa teší svojmu nákupu viacej ak dostane aj darček. V našom e-shope môžete každému zákazníkovi nastaviť plošnú zľavu za vernosť, alebo môžete nastaviť rôzne zľavy podľa sortimentu, za hodnotu nákupu, narodeninový kupón a iné. Takýmito marketingovým nástrojom motivujete zákazníka ku ďalšej kúpe vo vašom obchode. E-shop od nás všetky tieto funkcie má implementované v systéme.

Pomocou funkcie darčeka môžete dávať darček ku vybraním produktom. Zákazníci z psychologického hľadiska radšej nakupujú tovar pri ktorom získajú darček. Vy takto dosiahnete maximálnu spokojnosť zákazníkov. Je už len na Vás pre aký druh zľavy sa rozhodnete, prípadne darčeka.  

 

 

HTML newsletter

Ďalšou výhodou tohto e-shopu je možnosť html Newsletter /reklamný leták posielaný do mailovej schránky/ aby ste si vytvorili čo najväčšiu databázu mali by ste motivovať zákazníkov, aby sa zaregistrovali do vášho obchodu.  Registrácia pri nákupe je automatická. Avšak tento e-shop umožňuje aj to aby zákazník odporučil daný produkt 3 známym a získa zľavu. Vy si takto vytvoríte portfólio svojich potenciálnych zákazníkov. S nimi musíte neustále pracovať. Aby sme Vám túto prácu zjednodušili vytvorila sa možnosť Newsletter.  Vy vyberiete produkty, ktoré majú ísť do Newsletteru, ktorý príde na mail každému koho máte v databáze e-shopu. Newletter vyzerá ako webová stránka s preklikom na daný produkt. Ukážku si môžete poslať na svoj mail. 

 

Hodnotenie nákupu

Jedným z nástrojov ako pracovať so zákazníkmi pri kamennom obchode je ukázať im, že Vás ich názor zaujíma to isté platí aj pri e-shopoch. Na to, aby sme sa na internete opýtali zákazníka ako bol spokojný s nákupom slúži hodnotenie nákupu. V e-shope je implementovaný modul na hodnotenie spokojnosti s nákupom, ktorý sa automatický odošle zákazníkovi 7 dní po vybavení jeho objednávky. Vy takto môžete sledovať spokojnosť zákazníkov , reagovať na prípadné nejasnosti, odstraňovať nedostatky a budovať si dobré meno. Dobré hodnotenie spokojnosti zákazníkov Vás navyše posunie vyššie v zoznamoch tovarov ako je napr. www.najnakup.sk 

 

 

Nastaviteľný FEED pre zoznamy tovarov

Zo skúseností z zrealizovaných projektov môžeme pozitívne hodnotiť účinnosť uverejnenia Vášho tovaru v zozname tovarov ako je napr. najnakup.sk. V e-shope od nás si môžete vygenerovať Feed pre ktorýkoľvek zoznam tovaru a uverejňovať tak Váš tovar na týchto stránkach, ktoré už majú vybudovanú vysokú návštevnosť. Feedy pre tieto zoznamy sú už vopred nastavené a jednoducho ich môžete editovať či generovať nové. 

 

Najpredávanejší tovar

Ďalším marketingovým nástrojom je označenie najpredávanejších tovatov, alebo TOP produkt. Tovar, ktorý je v e-shope najpredávanejší si môžete ľahko meniť aj podľa vlastného uváženia. Buď sa zobrazuje reálne najpredávanejší tovar alebo si napredávanejší tovar zvolíte manuálne. Tento tovar môže upútať zákazníkov a Vy tak získate nové objednávky na vami zvolený produkt. 

 

 

Súvisiaci tovar

Ku každému tovaru sa dá pridať súvisiaci tovar. Zákazník tak pri záujme o daný výrobok uvidí ďalšie súvisiace tovary, ktoré si ku výrobku môže dokúpiť, alebo sú špecifické tovary, ako napr. krby kde pri kúpe vložky musíme zohľadniť: priemer dymovodu, izolácie + potrebné siete pre jeho činnosť. Takto k danému výrobku vieme priradiť cez súvisiace produkty aj príslušenstvo.  Je to výborný marketingový nástroj pre zvyšovanie predaja a zároveň takto zvýšite pohodlie nakupovania zákazníka. 

 

Dokúpte ešte za a získaj výhody

Keď sa zákazník dostane do nákupného košíka je oslovený, aby dokúpil ešte tovar za /nastavenú cenu/ a dostane dopravu zdarma, alebo zľavu. Výborná funkcia implementovaná v našom e-shope. Touto funkciou máte možnosť zvýšiť Váš obrať. Zákazník je často krát ochotný v prípade zaujímavej ponuky tovar dokúpiť. 

 

Facebook profil

V rámci realizácie e-shopu Vám vytvoríme aj facebook konto, pomocou ktorého budete môcť komunikovať so zákazníkmi na sociálnej sieti a tak realizovať ďalší marketing pre Váš e-shop. 

 

Novinky, akcie a výpredaje

Produkty máte možnosť označovať ako akciové v prípade ktorých si môžete zvoliť kedy sa bude akcia na vybrané tovary začínať a končiť. Dobu akcie je možné zadávať pre každý produkt osobitne. Jednotlivé produkty môžeme nastaviť ako novinky alebo výpredajové.

Čo je tiež jedna z veľmi dobrých možností ako sa pohrať z psychologickými nástrojmi nakupovania.  

 

Nákup na splátky

E-shop ponúka možnosť napojenia na splátkové systémy cetelem a quatro. Prostredníctvom splátkového predaja môžete zvýšiť Váš obrať. Nákup na splátky je naozaj jednoduchý a všetko si riešia splátkové spoločnosti samé. 

 

Presvedčili ste sa, že e-shop od nás je ten pravý?

Neváhajte nás kontaktovať.


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM