0 ks 0.00 €

Aj webová stránka má rôzne stránky :-)

 

Firemná vizitka

Každá firma, ktorá komunikuje so zákazníkmi alebo dodávateľmi dnes by už mala mať prezentáciu na internete vo forme, ktorá najlepšie reprezentuje danú spoločnosť. Nie každý si môže dovoliť plnohodnotnú stránku a k činnosti, ktorú vykonáva plne postačuje takzvaná webová vizitka. Cieľom webovej vizitky je aby zákazník našiel kontaktné údaje na firmu a zistil čím sa daná firma zaoberá. Kontaktujte nás a my vám poradíme čo je pre Vás najvýhodnejšie.

Webstránka - statická

Rozhodli ste sa, že chcete mať plnohodnotnú webstránku? Ak nepotrebujete svoju stránku často aktualizovať tak táto statická stránka je pre Vás najvhodnejšia alternatíva. Dostanete všetko čo potrebujete za malo peňazí. Ale nie u nás. Snažíme sa o to dať klientovi to najlepšie a aby bol nezávislý od nás a vedel si svoju stránku sám spravovať. Webové stránky od nás sú s redakčným systémom. Užívateľské rozhranie je jednoduché, prehľadné, zvýraznené grafickými ikonkami. Samozrejmosťou je technická podpora na telefóne a na internete.

Webstránka - redakčný systém

Ste firmou, ktorá potrebuje neustále aktualizovať svoju stránku? Pridávať produkty, rôzne akcie, referencie alebo články? V takomto prípade je pre vás webová stránka, ktorá bude fungovať pod tzv. redakčným systémom tou najvhodnejšou. Pomocou redakčného systému budete mať webovú stránku plne pod kontrolou. So systémom, ktorý vám ponúkame budete vedieť jednoduho pridávať texty, upravovať ich, vytvárať kategórie jednoducho budete mocť spravovať stránku sám.  

Internetový obchod

Predávate určitý tovar? Chcete ho predávať aj pomocou internetu? Potom potrebujete e-shop. Hlavnou výhodou e-shopu je že získavate ďalšiu celosvetovo dostupnú prevádzku bez prevádzkových nákladov.

 

Custom riešenia

Nič z vyššie uvedeného nezapadá do Vašej predstavy? Potrebujete vlastný systém či aplikáciu na mieru pre Vašu firmu? Kontaktujte nás a popíšte Váš problém. Do 24 hodín Vás budeme kontaktovať s ponukou možných riešení.


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM